Home » Archive for 1 Maj, 2021

A.Kurti, V.Osmani dhe D. Gërvalla personalitete të fuqishëm të kombit shqiptar

Nga Skënder Sadri KAPITI Dalja apo ekspozimi i njw dokumenti që me gjuhën diplomatike quhet “non paper” nuk është rastësor ashtu sikurse edhe nuk ishte rastësor as plani i “korigjimit të kufijve” mes Kosovës dhe Serbisë e që ranë në atë kurth edhe Edi Rama,kryeministri i Shqipërisë dhe IshPresidenti  Hashim Thaci i Kosovës. Ky dokument nuk... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch