Home » Archive for 6 Maj, 2021

Politikanët dhe politika si hendek

Mr.Ali Hertica  Nuk është asnjë lajm që ekziston një hendek midis politikanëve dhe qytetarëve. Kjo nuk është lajm se ka një hendek në mes politikanëve dhe qytetarëve. Por është e vërtetë që, në një përpjekje për të kapërcyer atë hendek, është shfaqur një hendek i dytë: ai midis politikës dhe politikanit. Por kjo, në një përpjekje për kapërcyer këtë hendek,... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch