Home » Archive for 17 Qershor, 2021

Ardita Sinani: 𝐌𝐞 𝐒𝐡𝐞𝐟𝐢𝐧 𝐞 𝐎𝐒𝐁𝐄, 𝐦𝐛𝐢 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐯𝐢𝐳𝐢𝐦𝐢𝐧!

Kryetarja e Preshevës znj.Ardita Sinani u prit në Beograd, nga Shefi i Misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian në Serbi, Ambasadorin Jan Braathu, të shoqëruar nga znj.Sarah Groen, zv.shefe e misionit dhe znj.Agata Siemaszkiewicz, këshilltare për çështje politike dhe raportim “Sot, pata nderin të mirëpritem në Beograd, nga Shefi i Misionit të Organizatës... 

Kosnet e Abot a do ta zbatonit në vendin tuaj një marrëveshje që Gjykata Klushtetuese e ka shpallur kundërkushtetuese!?

Nga XHAVIT ÇITAKU Me la përshtypje një deklaratë e ambasadorit amerikan në Kosovë, Kosnet, i cili ndër të tjera tha se qeveria në Kosovë nuk ka filluar me Albin Kurtin. Këtë të vërtetë nuk e luan topi. Qeveria as nuk ka filluar, por as nuk do të mbaroj me Kurtin. Po ashtu, është e vërtetë se të gjitha punët e mira e jo të mira të qeverive të mëparshme duhet t’i vazhdoi... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch