Home » Archive for 18 Qershor, 2021

Kryetarja e Komunës, znj.Ardita Sinani paraqet para të zgjedhurve të qytetarëve “Master planin”

Kryetarja e Komunës së Preshevës, Ardita Sinani paraqet para këshilltarëve të Kuvendit Komunal “MASTER PLANIN” e saj, për sigurimin e vazhdueshëm të ujit të pijshëm, pastrimin e ujërave të zeza dhe zgjidhjen e menaxhimit të mbeturinave . Postimi i znj. Sinani: MASTER PLANI im për sigurimin e vazhdueshëm të ujit të pijshëm , pastrimin e ujërave të zeza dhe... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch