Home » Archive for 16 Shtator, 2021

Kuvendi Komunal në Preshevë nisë me fyerje e shkulje të mikrofonit

Sot është mbajtur seanca e radhës e Kuvendit komunal të Preshevës e cila është karakterizuar me debate të ashpra Më së paku gjatë seancën është diskutuar për pikat e rendit të ditës pasi që nga fillimi këshilltarët devijuan debatin duke folur për tema jashta rendit të ditës. Edhe në këtë seancë protagonisti kryesor ishte Kryetari i Alternativës për Ndryshim,... 

Partia Demokratike, ose me Berishën, ose me demokracinë dhe me SHBA-të

Nga Skënder Sadri KAPITI Berisha  nëse ua ke dashur të mirën ndonjëherë shqiptarëve është koha ta tregosh tani duke  ikur  dhe  larguar  nga politika që të ikën pastaj edhe regjimi antikombetar  i Edi Ramës. Berisha largohu se e ke tradhtuar PD-në dhe të djathtën shqiptare, pasi nuk kishte si të ndodhte ndryshe... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress