Home » Archive for 17 Shtator, 2021

Kryetarja e Preshevës, znj.Ardita Sinani priti në kabinetin e saj Gazmend Muhaxherin dhe Andriola Kambon

Sot kryetarja e Komunës së Preshevës znj.Ardita Sinani ka pritur Drejtoreshën ekzekutive të Unionit të Bashkive dhe Komunave Shqiptare në Rajon, znj. Andriola Kambo dhe kryetarin e Komunës së Pejës, z.Gazmend Muhaxheri bashk me drejtoreshën për kulturë të komunës së Pejës, znj. Xhaneta Syla Postimi i znj. Sinani: “𝗛𝗮𝗽𝗷𝗮 𝗲 𝘀𝗼𝘁𝗺𝗲 𝗲... 

Sami Salihu: Populli nuk i meriton këto pamje

Kryetari i Kuvendit të Komunës së Preshevës, z.Sami Salihu ka reaguar pas ngjarjes së dhunshme që ndodhi dje në senacën e Kuvendit Komunal nga ana opozitës Postimi i z.Salihu: “Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës, votues të nderuar, qofshi ju votues të Lëvizjes për Reforma, përkrahës të Pushtetit Lokal apo votues të partisë opozitare.Pa dashur që t’ju... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress