Home » Archive for 6 Tetor, 2021

Sa aktual është sot Libri “TRIUMFI I KOMBIT” i Skënder Kapitit – ky projekt i bashkimit kombëtar

NGA:BEDRI TAHIRI  Libri “TRIUMFI I KOMBIT”  i Skёnder Sadri Kapitit  ёshtё njё projekt vizionar pёr Bashkimin Kombёtar i cili do ta ketё gjithmonё vёndin dhe rёndёsinё  historike edhe nё tё ardhmen , e ku edhe aktualisht i shёrben aktualitetit me mesazhet programore tё mirёstudiuara se si do tё realizohet Bashkimi Kombёtar i cili ёshtё i pashmangshёm. Ky... 

Partia Demokratike me Sali Berishën mbeti në vëndnumro, autokratike dhe bllokuese e demokracisë , ligjit dhe drejtësisë

Nga Skënder Sadri KAPITI Sali Berisha tashmë ka mbetur si një relike e së shkuarës, dhe sa më shumë përpiqet që ta mbajë peng PD-në, sa më shumë përpiqet që ta shfrytëzojë atë si mburojë kundër “non grata”-es amerikane dhe kundër Lulzim Bashës aq më shumë ripërtërihet dhe fuqizohet Partia Demokratike dhe autoriteti i kryetarit legjitim të PD-së, Lulzim... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress