Home » Archive for 24 Nëntor, 2021

THELLOHET BASHKËPUNIMI MIDIS PRESHEVËS DHE LIGËS QYTETARE SHQIPTARO-AMERIKANE

Postimi i znj. Sinani: Sot, pata kënaqësinë ta mirëpres z.Faton Bislimi, anëtar i Bordit të Ligës Qytetare Shqiptaro – Amerikane me seli në Washington. Me z.Bislimi që është një nga bashkëpunëtorët më të afërt të Presidentit të Ligës Shqiptaro – Amerikane, z.Joseph DioGuardi, tashmë një kohë të gjatë jemi në koordinim sa i përket sensibilizimit të çështjes... 

Amerika e ka damkos Lucifer ndërsa foltoret e shpallin August?!

Nga Azgan Haklaj Çfarë melodrame po luhet në shtëpinë tonë të lirisë?! Bllofet dhe trillimet e Sali Berishës nuk kanë të sosur. Nga vajatoret e tij para nostalgjikëve i drejtohet në mënyrë të paskrupult me tone kanosëse lidershipit legjitim të PD-së të japin dorëheqje se jeni të paligjshëm, ku vetë ai ka qenë pjesëmarrës në procesin zgjedhor e biles ka votuar,... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress