Home » Archive for 4 Dhjetor, 2021

Fitorja e merituar e Ferit Idrizit në Vushtri

Nga Skënder Sadri KAPITIUnë këtë titull shkrimi se fitorja e Ferit Idrizit ishte e merituar kam parasysh,se kur populli në demokraci voton kandidaturën që ka vlera përgjegjshmërie , profesionale,intelektuale dhe me virtyte të larta si Z. Ferit Idrizi kjo është fitore dhe më e mira edhe për komunitetin, pasi komuniteti ka zgjedhur në rastin e Z. Idrizi individin e duhur për t’u... 
© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress