Home » Archive for 7 Janar, 2022

Në Shqipëri do vendoset një Shtab i Bazës së Forcave të Operacioneve Speciale

Nga Skënder Sadri KAPITI Shqipëria është  aleate besnike e SHBA-ve dhe e NATO-s. Komanda e Operacioneve Speciale të SHBA-së për Evropën (SOCEUR) ka vendosur të ngrejë në Shqipëri një shtab të bazës të Forcave të Operacioneve Speciale. Vendosja e këtij Shtabi të Shqipëri tregon atë se sa me rëndësi të jashtëzakonshme dhe jetike janë Shtetet   e Bashkuara... 

Me 8 Janar 2022 shuhet revolucioni antidemokratik, anti-PD dhe anti-SHBA

Nga Skënder Sadri KAPITI Me 8 Janarit 2022  shuhet revolucioni antidemokratik, antikombëtar anti-PD dhe anti-SHBA, shuhet  revolucioni   foltoristo-berishist. E quajtura strukturë për rithemelimin e Partisë Demokratike ka bërë thirrje për një protestë kombëtare me 8 Janar  2022 në vazhdën e revolucionit foltoristo-berishist anti-Basha e anti-SHBA. Këtu... 
© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress