Home » Archive for 11 Janar, 2022

Tani radhën e ka Partia Socialiste e Shqipërisë

Nga Skënder  Sadri KAPITI A do të ketë  një Lulzim Basha edhe në Partinë Socialiste që ta përjashtojë Edi Ramën dhe Bandën  e Rilindjes?Tani me protestën vandaliste  që ishte kulmi i një reagimi anti-Demokratik, anti-PD , anti-SHBA dhe për rrjedhojë edhe kundër interesave kombëtare organizuar nga një grupim dështakësh dhe të një... 
© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress