Home » Lajme » Abramovich ia mësyn Carlos Tevezit

Abramovich ia mësyn Carlos Tevezit

Kapiteni i Manchester Cityt, Carloz Tevez është bërë qëllimi kryesor i pronarit të Chelseat, Roman Abramovich.

The Sunday Express thotë se miliarderi i Chelseat është duke u bërë gati të transferoj Argjentinasin e parehatshëm, vetëm e vetëm që ëndrra e tij në Champions League të bëhet realitet në sezonin e ardhshëm.

Burime afër Rusit thonë se ai i ka ofruar menaxherit të ri Andre Villas Boas – ‘çfarëdo që dëshiron’ për të transferuar lojtarët që do – dhe kjo mund të përfshijë edhe Tevezin.

According to a assignment help site number of educators online, the answer is a resounding yes

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress