Home » Lajme » Adnan Januzaj, hat-trick ndaj rusëve

Adnan Januzaj, hat-trick ndaj rusëve

Në formë të jashtëzakonshme talenti kosovar i gjigantit anglez, Manchester United.

Adnan Januzaj i ka siguruar fitoren Akademisë së United në një ndeshje miqësore me ekipin rus, Togliatti të zhvilluar në qytetin sllovak, Ves.

Januzaj ka shënuar hat-trick duke gjetur tri herë portën kundërshtare (min 12, 18 dhe 79).Në total United e fitoi ndeshjen 4:3. Pak ditë më parë kosovari e shënoi golin e tij të parë në një ndeshje zyrtare të Akademisë së Man United.

They settled on a local charity by researching from a list of local organizations http://www.essaynara.com/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress