Home » Lajme » Albina DEDA – deputete e PD: LULZIM BASHA NUK ËSHTË “DIVERSANT” NË PD

Albina DEDA – deputete e PD: LULZIM BASHA NUK ËSHTË “DIVERSANT” NË PD

Lulzim Basha nuk është diversant që ka ngjallur instinktet “vigjilente”të atyre që sot na kujtuan kohën e zezë të fletë-rrufeve!.

Ai jo vetëm është kryetari legjitim i PD-së deri në zgjedhjet e ardhshme në parti por dhe njëri nga investimet më të mëdha, më serioze dhe më të kultivuara të Partisë Demokratike.

Jemi parti themeli e demokracisë ndaj duhet ne, PD, të parët, të demostrojmë vetëpërmbajtjen dhe normat demokratike larg presioneve, shantazheve dhe intimidimeve.!
AD

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch