Home » Lajme » Alexis: Tek Barça do të mësoj nga Messi

Alexis: Tek Barça do të mësoj nga Messi

Alexis Sanchez, lojtari më i ri i Barcelonës, ka nënshkruar sot kontratën 5-vjeçare me katalanasit dhe ka dhënë konferencën e tij të parë për shtyp ku është shprehur se tek ekipi blaugrana do të ketë shumë për të mësuar nga lojtarë si Messi dhe Xavi. “Jam shumë i lumtur që jam pjesë e skuadrës më të mirë në botë. Kam ardhur që të luftoj për tituj dhe të fitoj me Barcelonën”, është shprehur kiliani.

Ish-sulmuesi i Udineses vlerësoi edhe shokët e rinj të ekipit: “Mezi pres të luaj me lojtarët e mëdhenj që ka Barcelona. Kam shumë për të mësuar nga futbollistë si Messi dhe Xavi.

Make bullying curriculum spyappsinsider.com/ a part of the overall structure of the classroom

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress