Home » Lajme » Ali Hertica – Jabllanoviq të jet shum i matur se kohrat kan ndrru

Ali Hertica – Jabllanoviq të jet shum i matur se kohrat kan ndrru

Ali Hertica1Antari i kryesiesë së LDD-së Mr.Ali Hertica ka shtuar se Jabllanoviqi duhet ta din se kan ndrru kohrat e politikes së Serbisë ndaj Kosovës s vet  popullit të saj ,andej Z.Hertica kërkon nga Kryeminsiri  dhe politika Kosovare që të jetë shumë i kujdesshëm dhe mos të lejoj nga keta njerëz siç është Jabllanoviqi të mos të destabilizë shoqërinë, ndersa jabllanoviqit i drejtohet se mos ka deshir ti bashnagjitet  Ivanoviqit…

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress