Home » Sport » Andres Iniesta thotë se Barcelona bëri një paraqitje të dobët në ndeshjen e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve ndaj Milanit

Andres Iniesta thotë se Barcelona bëri një paraqitje të dobët në ndeshjen e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve ndaj Milanit

“Neve na mungoi freskia në aspekt të ideve. Ata ishim mirë të pozicionuar në fushë. Do të ketë edhe një ndeshje të kthimit dhe ne besojmë se mund të rikthehemi nga kjo”.“Do të jetë një tregim tjetër në stadiumin tonë. Nga minuta e parë në Camp Nou ne do ta kërkojmë fitoren”, ka thënë Iniesta. Ndersa Trajneri i përkohshëm i Barcelonës, Zhordi Rura, është i bindur se Barcelona do të arrijë ta kalojë Milanin, pavarësisht disfatës së përjetuar në ndeshjen e parë (0:2). Edhe pse 45-vjeçari ka pranuar se ishte ”një rezultat i keq”, ai nuk ka asnjë dyshim se do të jetë një lojë shumë më ndryshe në ndeshjen e kthimit në ‘Camp Nou’.
RTV Presheva

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress