Home » Lajme » Anelka,Nene dhe Van Persie në radarin e Anzhit

Anelka,Nene dhe Van Persie në radarin e Anzhit

Trajneri aktual i skuadrës më të forcuar ruse këtë verë,Anzhit tregons e nuk është vetëm Anelka në shenjestrën e tij.

”Anelka nuk është i vetmi lojtarë që ne e duam.Nene nga PSG dhe Van Persie nga Arsenali janë disa lojtarë që jemi duke i përcjellur”

”Neymar?Jemi duke biseduar për çështjen e tij”,tha Roberto Carlos.

The video can be difficult to watch as we witness a sniffling girl, at times in tears, admit http://www.cellspyapps.org to creating a scandalous social media presence that was enticing much older men to like her online

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress