Home » Lajme, Rajonale » ANËTARI I UÇK’SË: NUK JEMI DORËZUAR DHE NUK DO TË DORËZOHEMI

ANËTARI I UÇK’SË: NUK JEMI DORËZUAR DHE NUK DO TË DORËZOHEMI

Kumanove - UCK emblemaNjë anëtar i UÇK-së në Maqedoni ka mohuar lajmin e http://cialis7days-pharmacy.com/noroxin-price.php përcjellë nga mediat maqedonase për dorëzimin http://cialis7days-pharmacy.com/aciphex-price.php e 20 personave të armatosur, të cilët kanë shkëmbyer zjarr me policinë.

Në një lidhje telefonike për “News 24”, anëtari i family discount pack UÇK thotë se nuk është dorëzuar asnjë pjesëtar nga radhët e tyre.

Sipas tij, situata në Kumanovë vijon të jetë e tensionuar, duke u shprehur oxytrol online se përplasjet me policinë maqedonase do të vijojnë edhe më tej, duke u bërë më të ashpra gjatë natës.

Ndërsa thekson se “nuk jemi dorëzuar dhe nuk do të dorëzohemi”, anëtari i UÇK-së thotë se ata janë vënë pharmacy7days-online.com në mbrojtje të popullatës civile.

Duke komentuar situatën e sotme të krijuar në Kumanovë, ai thotë se nga shkëmbimet e zjarrit kanë humbur jetën 3 civilë, dhe 4 policë. Ndërsa http://cialis7days-pharmacy.com/ flet edhe për mbi 20 policë të plagosur.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress