Home » Lajme » Ardita Sinani: Presheva lutet për Kosovën dhe u shpreh ngushëllime familjeve

Ardita Sinani: Presheva lutet për Kosovën dhe u shpreh ngushëllime familjeve

Postimi i znj. Sinani:

Lugina e Preshevës është gjithmonë me Kosovën në kohë të vështira.

Plagë të rënda e lajm i zi na erdhi nga Gllogjani.

Presheva lutet për Kosovën dhe u shpreh ngushëllime familjeve dhe lidershipit e të gjithë motrave e vëllezërve tanë.

Sonte lutjet janë për ty Kosovë 🙏

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress