Home » Lajme » Arsenali përsëri refuzon ofertën e Barcelonës për Fabregas

Arsenali përsëri refuzon ofertën e Barcelonës për Fabregas

Arsenali po këmbëngul se nuk do e lejojë largimin e Fabregasit nëse Barcelona nuk paguan 40 milionë euro.

Arsenali tani ka refuzuar edhe zyrtarisht ofertën e Barcelonës për Fabregasin që kësaj rradhe ishte 35 milionë euro.

Edhe kryetari i Arsenalit,Stan Kroenke është kthyer në Londër për të diskutuar çështjen e Cesc i cili dje stërviti me Arsenalin dhe duket se nesër do luajë kundër Benficas.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch