Atmosfera ka nisur të ndizet në Basel, pak orë para ndeshjes Zvicër-Kosovë

Read Time:16 Second

Zviceranët dhe Dardanët do të ndeshen sonte në kuadër të kualifikueseve për EURO 2024.

Tifozë shqiptarë tashmë janë duke bërë atmosferë të mirë para duelit të sontëm.

Ndërkohë, në kampin e Kombëtares sone, ekziston atmosferë e mirë pavarësisht mungesa te shumta përfshirë edhe Vedat Muriqin.

Ndeshja Zvicër-Kosovë ni në orën 20:45.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Shqipëria është kualifikuar në Kampionatin Evropian të futbollit Euro 2024, barazon me Moldavinë 1-1
Next post Ndeshja Kosovë – Zvicër është mbyllur baras 1:1