Home » Sport » AVB konfirmon: Chelsea nuk kërkon Modricin dhe Rodwell

AVB konfirmon: Chelsea nuk kërkon Modricin dhe Rodwell

Trajneri i Chelseat, Andres Villas-Boas ka thënë se klubi i tij nuk synon që në Janar të transferojë Luka Modric dhe Jack Rodwell.

“Në të ardhmen unë nuk e di rreth Modricit. Sidoqoftë, për momentin ne nuk jemi duke menduar për të”.

“Ai është një lojtar kreativ shumë i mirë, dhe njëri nga talentët më të mirë në botë, lojtar i cili ka pasur sukses të madh”.

“Në mesfushë neve nuk na duhen lojtarë të ri”, foli Villas-Boas dhe për transferimin e Rodwell.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch