Home » Opinione » BAHTIR HAMZA: ARTI MAGJIA I SE VERTETES DASHURI

BAHTIR HAMZA: ARTI MAGJIA I SE VERTETES DASHURI

ME ARTIN MAGJIK TE SE VERTETES DASHURI.

UNIVERSI ESHTE QENDRA E DASHURISE E PAMJA E SHPIRTIT KRIJUS ESHTE BOTE NE VETE
DASHURI,DASHURI QE THERRET LIRIN E SE VERETES "DRITE,DRITE,DRITE VELLA" PAKE DRITE
VELLA, SE HAPSIRA QIELLORE SHPON DHE TOKEN E DASHURIA NUK KA FITORE.
ME KUPTON TI, TI QE JE NE MUA KOSOVE,KOSOVE  DIELLI YTE NUK BIE POSHTE........

PERSHENDETJE SHQIPTARE
BAHTIR HAMZA,

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress