Home » Lajme » Barcelona shkatërrohet nga Chivas

Barcelona shkatërrohet nga Chivas

Barcelona është mundur me rezultatin e thellë 4-1 ndaj meksikanëve të Chivas Guadalajara, në ndeshjen miqësore të zhvilluar dje në Miami (SHBA).

David Villa kaloi në avantazh kampionët e Spanjës dhe Europës, por një pjesë e dytë jashtëzakonisht e keqe e katalanasve bëri që meksikanët të merrnin një fitore me goleadë.

Chivas përfitoi nga gabimet e rënda në mbrojtjen blaugrana dhe shënoi 4 gola duke i shkaktuar Barcelonës humbjen e dytë radhazi në këtë fazë përgatitore.

Here are some of the class order-essay-online.net/ activities, innovative yet fairly simple practices that could be adopted in any high school we invite speakers from different industries to discuss business and financial literacy with students

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch