Home » Lajme » BASHKIMI DEMOKRATIK I LUGINËS – BDL: Urim me rastin e 28 Nëntorit ditës së Flamurit

BASHKIMI DEMOKRATIK I LUGINËS – BDL: Urim me rastin e 28 Nëntorit ditës së Flamurit

BASHKIMI DEMOKRATIK I LUGINËS – BDL-

www.bdl-psh.com

bdl.bdl@hotmail.com

Urim me rastin e 28 nëntorit ditës së flamurit

Bashkimi Demokratik i Luginës të gjithë shqiptarëve ku do qe gjinden Brenda dhe jasht trojeve etnike ua uron 28 nëntorin Ditën e Falmurit Kombëtar shqiptarë, duke shpresuar që 100 vjetori I dites se flamurit,vitin tjeter edhe te ne ne Lugine te jete dite feste si ne te gjitha trojet tjera Shqiptare.e jo mo te protestojm per perdorim te lire te flamurite tone kombëtar Bashkimi Demokratik i Lugines deshirone qe festa e 28 nendorit ë jetë diete unifikimi për të gjithë shqiptarët kudo qe jane

Edhe nje her urime dhe gëzuar dita e flamurit dhe pavarësisë së Shqipërisë gjith Shqiptarve.

Preshevë,
27.11.2011

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress