Home » Sport » Benzema dhe Higuain përleshen për numrin 9

Benzema dhe Higuain përleshen për numrin 9

Benzema dhe Gonzalo Higuain kanë filluar përleshjet e tyre për numrin në fanelë.

Pas ardhjes te Reali,Cristiano Ronaldo mbajti numrin 9, por pas largimit ai mori 7 dhe Benzema 9.

Por tani sic duket Higuain ndjehet i neglizhuar dhe ka kërkuar që ai ta bart numrin legjendar.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress