Home » Sport » Benzema e Sahin – urojn muajin e shenjtë të Ramazanit

Benzema e Sahin – urojn muajin e shenjtë të Ramazanit

   Karim Benzema ka shfyrtëzuar facebook për të j’a ururuar gjithë besimtarëve musliman muajin e Ramazanit.

Dua të ju uroj gjithë muslimanëve muajin e Ramazanit duke shpresuar bekimin e juaj dhe familjes tuaj,shkroi Benzema.

 

Veq tij edhe Nuri Sahin ka uruar besimtarët islam për këtë festë të madhe

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress