Home » Lajme, Ndërkombëtare » BIDEN I SHKRUAN THAÇIT: RUAJENI BESIMIN! “GJËRAT DO TË PËRMIRËSOHEN”

BIDEN I SHKRUAN THAÇIT: RUAJENI BESIMIN! “GJËRAT DO TË PËRMIRËSOHEN”

Ish-Zëvendëspresdenti dhe kandidati i demokrateve për presidenti të SHBA-së, Joe Biden në letrën dërguar presidentit Thaçi, ka lënë një dedikim interesant, të cilën Biden e ka shkruar me dorë.

Në letrën e plotë, të cilën e ka publikuar presidenti Thaçi në profilin e tij në Facebook, Biden ka lënë një dedikim në fund të letrës, një pjesë e së cilës tashmë është bërë publike.

“PS: Ruajeni besimin! Gjërat do të përmirësohen”, ka shkruar në fund të letrës Biden.

Kujtojmë se Biden ka krijuar një marrëdhënie shumë emocionale me qytetarët e Kosovës. Afër kampit Bonsteel, për nderë të shërbimit të djalit të tij për Kosovën, është ngritur edhe një shtatore.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch