Home » Lajme » Big Brother Albania 5: Fiton Arbëri

Big Brother Albania 5: Fiton Arbëri

Fitues i çmimit të madh në Big Brother Albania 5 është Arbër  Zeka.

Pas 100 ditë sfide në shtëpinë më të shikuar në të gjitha trojet shqiptare, dhe pas shprehjeve të emocioneve dhe lojës së tij, ai do të marr edhe 85 milionë lekë pas qëndrimit të tij për 85 ditë gjersa çmimi i mbetur prej 15 miljonë lekë do t’u shpërndahen katër finalistëve tjerë.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch