Bilall Kasami mbështet e njollosë Luginasit: “po vjen erë e fuqishme e ndryshimit, po pastron pluhurin antishqiptarë”

Read Time:39 Second

Të dashur miq e bashkëatdhetar kudo që ndodheni,

Në çdo anë ku janë shqiptarët, po fryn era e ndryshimit, e cila po sjellë politika në interes të kombit dhe çdo qytetari të Ballkanit.

Ndryshimi filloi në Kosovë, pasoi në Maqedoninë e Veriut dhe po vazhdon në Luginë.

Andaj u bëj thirrje të gjithë qytetatëve të Luginës që më 2 Qershor, të dalin në votime dhe sa më masovikisht të mbështesin kandidatët me agjendë të pastër shqiptare.

Ju ftoj që më 2 qershor, në Preshevë të mbështesni znj. Ardita Sinani, ndërsa në Bujanoc mikun tim, Ragmi Mustafi.

Kjo erë e fuqishme e ndryshimit, po pastron pluhurin antishqiptarë i cili me dekada u hidhet syve qytetarëve të Ballkanit Perëndimor dhe sjell të ardhmen e ndritur për çdo shqiptar, kudo që ai ndodhet.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Zgjedhjet në Preshevë, fushata e partisë Lëvizja për Reforma (LR)
Next post Salihu i ragon Kasamit: Si partner i Mickovskit anti-shqiptar, po ta them se midis teje dhe Ali Ahmetit, une jam me z. Ahmeti