Botimet Toena gjatë ditëve të Panairit të Librit “Tirana 2022”

Read Time:12 Second

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena,

Ju ftoj të na ndiqni, në aktivitetet e organizuara nga Botimet Toena gjatë ditëve të Panairit të Librit “Tirana 2022”,
në Pallatin e Kongreseve. 
Shfletoni bashkëngjitur Programin e përgatitur.

Ju mirëpresim!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Koment dhe apel: Lexoni letrat e Skënder Sadri Kapitit drejtuar Kombit!
Next post Armend Mehaj vizitoi krerët e UÇK-së në Hagë: Do të dalin sërish fitimtarë