Home » Lajme » Butragueno: Kaka ishte lider

Butragueno: Kaka ishte lider

Emilio Butragueno ka përgëzuar Ronaldon për takimin kundër Ajaxin ndërsa fjalë edhe më të mira ka pasur edhe për Kakan duke thënë se ai ishte lider në këtë takim.

“Golat kanë qenë shumë të bukura, sidomos i Ronaldos pas një aksioni perfekt”.

“Kaka ishte lider në këtë takim dhe kjo është një gjë shumë e mirë për të. Fitorja ishte shumë e rëndësishme për ne pasi tre pikë janë shumë me rëndësi në ndeshjet si vendas”, tha Butragueno.

From http://essaynara.com short stories to film projects to science experiments, these students did it all

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch