Home » Lajme » Carvalho paralajmëron Barcën: Mourinho nuk do ndalet derisa të bëhet kampion

Carvalho paralajmëron Barcën: Mourinho nuk do ndalet derisa të bëhet kampion

Mbrojtësi i Real Madridit, Ricardo Carvalho ka paralajmëruar rivalin e klubit të tij, Barcelonën duke thënë se Jose Mourinho nuk do ta ndalet derisa të bëhet kampion.

“Ai çdo herë dëshiron të përmirësohemi, që nga dita e parë dhe çdo ditë tjetër. Me të ju mësoni çdo ditë diçka”.

“Viti i tij i dytë është më i mirë se i pari pasi lojtarët e njohin më mirë njëri-tjetrin – kështu ndodhi te Porto, Chelsea dhe te Interi. Ai nuk do të ndalet derisa të fitoj” tha Carvalho.

More resources on stem to steam http://www.cheephomeworkhelp.com/ not everyone agrees that steam makes sense, of course, and not everyone is really doing justice to the concept in their programs

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress