Home » Lajme » Dafina Zeqiri kthehet në Kosovë

Dafina Zeqiri kthehet në Kosovë

Pas gati një muaji të qëndrimit në Australi, këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri është kthyer në Prishtinë. Ajo menjëherë ka publikuar një foto të re dhe ka paralajmëruar se ndjehet mirë që është kthyer dhe se e pret shumë punë. 

Edhe në Australi ajo ia ka kushtuar një pjesë të madhe punës, duke u bërë gati për albumin më të ri që pritet ta lansojë shumë shpejt.

Humorous and tragic, it’s an eye-opening look at life on the rez and the hardships that america’s native why not look over here populations face

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch