Home » Lajme » Drenusha: Çiljetën nuk dua as ta dëgjoj, as ta shik

Drenusha: Çiljetën nuk dua as ta dëgjoj, as ta shik

Drenusha Latifi ka pohuar gjatë një bisede “Top Kosova Radio” se këngëtaren nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, ajo as nuk do ta dëgjojë se si këndon dhe as ta shohë se si duket.

Përveç kësaj, Drenusha ka folur me shumë keqardhje për festivalin “Kënga Magjike”. Sipas saj vetëm atëherë kur Arditi kishte nevojë e kërkonte këngëtaren, por këtë herë për këngën e cila është ‘e lezetshme’ nxori shumë rregulla.

Këngëtarja kosovare së fundmi ka realizuar këngën “Pasoja Dashurie”.

But as her post is here educators, we need to hold ourselves to a higher standard when posting publicly and set a good model for our students

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch