Home » Kulturë, Lajme » Ekspozitë “Në Udhëtim me Edward Lear në Shqipëri”

Ekspozitë “Në Udhëtim me Edward Lear në Shqipëri”

Instituti i Librit dhe i Promocionit 
në bashkëpunim me Bashkia Berat dhe Qendra Muzeore Beratme mbështetjen e Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit dhe të Muzeut Historik Kombëtar
Ju ftojnë të merrni pjesë në ceremoninë e çeljes së ekspozitës “Në udhëtim me Edward Lear në Shqipëri”Ekspozita do të çelet të martën, 19 nëntor, ora 18:00, në Galerinë e Arteve “Edward Lear” në Berat.Jeni të mirëpritur!
Me respekt për ju,Irena Toçi

————–

Irena Toçi

Drejtore e Përgjithshme

Instituti i Librit dhe i Promocionit

Rruga “M. Gjollesha”

K.P.1420
Tiranë – Albania

Cel. ++355 68 20 677 11
Tel. ++355 422 40 116


irena.toci@gmail.com

instituti.libri.promocioni@gmail.com www.institutilibripromocioni.alFacebook: Instituti i Librit dhe i Promocionit
www.festivaliletrar.al

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch