Home » Lajme » Enver Petrovci – Fituesi i Edicionit “Dancing with the Stars” 2

Enver Petrovci – Fituesi i Edicionit “Dancing with the Stars” 2

Enver Petrovci, është fituesi i edicionit të 2-të të Dancing with the Stars Albania. Teatri i yjeve dhuroi një mbrëmje magjike, plot surpriza dhe emocion, garë dhe spektakël, ku pas katër kërcimeve, aktori i madh nga Kosova arriti të grumbulloje pikët maksimale si nga juria ashtu edhe nga publiku duke u kurorëzuar si fituesi i rradhës në teatrin e yjeve dhe njëkohësisht i çmimit të madh Jaguar X-Type, të mundesuar nga Ford, Albanian Motor Company.

Mbyllet kështu përmes një suksesi të jashtëzakonshem, edicioni i 2-te i Dancing ëith the Stars Albania, një prodhim i Tring Digital dhe Vizion Plus.

Jodie uses pbl as a framework homeworkhelper.net/ to guide the overall planning of her course

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress