Enver Ramadani gjatë vizitës në Tiranë i siguron Bujanocit donacion prej 500 mijë euro

Read Time:51 Second

Ramadani gjatë vizitës në Tiranë pati takime të shumta ndër të tjera ai u prit edhe nga Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Takimi me Veliajn duket se ka qenë shumë i frytshëm pasi që zoti Ramadani ka arritur të sigurojë donacion kapital nga Bashkia e Tiranës prej 500.000 euro për ndërtimin e palestrës sportive të shkollës fillore “Naim Frashëri” në Bujanoc.

Postimi i Enver Ramadanit

Dita e mërkurë, shkruan një histori të re për Komunën e Bujanocit.
Nga vizita e fundit të zhvilluar në Bashkinë e Tiranës, morrëm premtimin nga kryetari Erijon Veliaj, që kryeqendra shqiptare – Tirana, do të financojë në plotni ndërtimin e palestrës sportive të shkollës fillore “Naim Frashëri” në Bujanoc, projekt ky që kap vlerën mbi 500 mijë euro.
Ky është projekti i parë, që Bashkia e Tiranës do të financojë në Komunën e Bujanocit.
Le të jetë një fillim i mbarë dhe i hajrit që do të duhet të trashëgohet, kur vëllai i madh, ndihmon vëllain e vogël!
FALEMINDERIT TIRANA

FALEMINDERIT KRYETAR VELIAJ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Dr. Faton Bislimi takon Ndihmës Sekretarin e Shtetit për Evropën Jim O’Brien në Washington
Next post Treshja Scholz, Macron e Meloni: Kosova Asociacionin, Serbia njohjen de-facto