Home » Lajme » Eto’o në Manchester City ?

Eto’o në Manchester City ?

Sulmuesi i Interit Samuel Eto’o dëshiron të transferohet tek Manchester City.

The Daily Mail
 thotë se Eto’o ka pyetur Interin që të shohin se a është me të vërtet Manchester City i interesuar për ta transferuar atë.

Trajneri i Manchester Citit Roberto Mancini është fans i madh i Eto’o dhe nuk përjashtohet mundësia që ai të luajë për Anglezët.

Gjithashtu fakti se Interi është i interesuar për Tevezin na shkonë mendja se mund të ndodhë ndonjë shkëmbim Eto’o – Tevez, por vlera e Tevez thuhet të jetë më e madhe se e Kamerunasit.

H.H

To them, http://celltrackingapps.com/ these forms of public shaming are tough love, or a last resort to correct their child’s behavior

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress