Home » Sport » Fabregas: Real, nuk na frikëson

Fabregas: Real, nuk na frikëson

Mesfushori i Barcelonës, Cesc Fabregas ka thënë se klubi i tij nuk është duke u frikësuar fare nga ndeshja kundër Real Madridit dhe nga forma e Los Blancos.

 

“Ne jemi duke shkuar në Bernabeu për fitore, dhe të luajmë stilin e lojës sonë”.

 

“Ne nuk jemi të frikësuar nga ky takim. Klubi ynë çdo herë dëshiron të luaj në nivel të lartë”, tha Fabregas.

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress