Home » Lajme, Shëndetësi, Vendore » Faton Zeneli dhuron donacion Shtëpisë së Shëndetit në Preshevë

Faton Zeneli dhuron donacion Shtëpisë së Shëndetit në Preshevë

Faton Zeneli bashkëvendasi ynë nga fshati Rahovicë, i cili jeton dhe vepron në Zvicërr si mjek, në këtë gjendje të vështirë pandemie në vendin tonë, dhuron donacion Shtëpisë së Shëndetit uniforma për personelin mjeksor. Uniformat janë të cilësisë së lartë dhe të njëjtat përdoren edhe në spitalet e Zvicrës.

Gjithsejt janë këmisha apo uniforma 677 dhe 318 pantollone.

Faleminderit diasporës sonë dhe njerëzve vullnetmirë për kontributin e tyre shumë të çmueshëm në dobi të qytetarëve tanë.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress