Home » Lajme » Ferdane Alidemi: Faleminder e nderuara Zonja DORIS PACK vetem ZOTI ka mundesi met SHPERBLY mesemiri …

Ferdane Alidemi: Faleminder e nderuara Zonja DORIS PACK vetem ZOTI ka mundesi met SHPERBLY mesemiri …

Te falemderojm nga zemra e nderuara zonja DORIS PACK.Thirrja jote se bashku me mikun tend dhe tonin BERND POSSELT nje dit te afert dot keni vendin e merituar ne KOSOV qe vetem ZOTI i madhruar qe mundet meju shperbly.FALEMINDER dhe nje her per qdo keshill sepse met vertet jeni miq te KOSOVES qe flasni hapur dhe pa RROTULLA …Mikut ton te nderuar BERND POSSELT i bera dje shum PYETJE njera mbas tjetres pse…?, pse…?,
pse nuk po i largojn nga Mitrovica kta kriminel?!, si ishte e mundur dhe kishte fuqi mi largu gjith at armatim me ushtri e gjndarmeri te SERBIS ne vitin 1999 e pse tash nuk po esht ne gjendje mi largu disa qindra serb?, e qfar ke pergjigjja e TIJ:e
nderuara zonja Alidemi e di shum mir se TI dhe KOSOVA shum po vuani dhe keni deshir qe sa me par MITROVICA mos te ket probleme me kufi, por besoj se TI e din shum mir historin e popullit GJERMAN qe ne mbas 40 VITEVE e rrezuam murin e BERLINIT…etjera
… KOSOVA tash ka kufijt e saj qe ne i kemi pranu dhe te gjitha dot vin nga dal
nga dal…

We also posted a gdrsdchat hashtag widget on the front page of our district’s website http://www.domyhomework.guru/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress