Home » Lajme » Ferguson do të pastrojë 8 lojtarë nga klubi

Ferguson do të pastrojë 8 lojtarë nga klubi

Trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson është i gatshëm të bëj një spastrim te klubi i tij pasi dëshiron që të largojë tetë lojtarë gjatë kësaj vere.

The Sunday Mirror tregon se Manchester United ka hargjuar para duke transferuar, De Gean, Ashley Young dhe Phil Jones.

Wes Brown dhe John O’Shea u transferuan te Sunderlandi për 10 milionë funte.

Kështu Ferguson është i gatshëm që të largojë edhe tetë lojtarë nga klubi të cilët janë: Berbatov, Jonny Evans, Darron Gibson, Kuszczak, Obertan, Machesa, Ben Amos dhe Mame Biram Diouf.

In this video,don wettrick, author of the book pure genius, essayprofs.com talks frankly and honestly about some potential roadblocks you might face along the way

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress