Festivali Letrar Ndërkombëtar Tirana Gate 2022 / Ftesë

Read Time:26 Second

Të dashur miq,
Ju ftojmë në Festivalin Letrar Ndërkombëtar të të Rinjve “Tirana Gate 2022”, i cili këtë vit do të zhurmojë nga Fqinjët, të afërt e të largët.
Në datat 5-7 tetor 2022, Tirana do të kthehet në një vendngjarje të rëndësishme për librin europian, me krijimtarinë dhe larminë e autorëve të brezave të ndryshëm që bashkëjetojnë në një Atdhe letrar.

Ceremonia e hapjes: 5 tetor, ora 10:30, Muzeu Historik Kombëtar, salla UNESCO.
Pjesëmarrja juaj do të na nderonte!
Hyrja e lirë!
Ju presim! 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Edi Rama: Nga sot, deti i Shqipërisë do të përdoret për tregti edhe nga Kosova
Next post Bekim Jashari: Vëllezër shqiptarë të Luginës merrni pjesë në regjistrim, tregoni përkatësinë kombëtare