Home » Lajme » Fiorentina ‘shkelmon’ Mihajloviqin

Fiorentina ‘shkelmon’ Mihajloviqin

Merr fund drejtimi i skuadrës së Valon Behramit nga serbi Sinisa Mihajlovic.

Fiorentina ka njoftuar sonte në mbrëmje zyrtarisht se e ka shkarkuar atë, dhe në vend të tij do të vijë ish-trajneri i Lazios e Palermos, Delio Rossi.

“Sinisha Mihajloviq nuk është më trajner i Fiorentinës. Ky është vendimi i marrë nga shoqëria pas humbjes ndaj Chievos në Verona. Vendin e Mihajloviq e zë Delio Rossi. Ish-trajneri i Lacios dhe Palermos do të nisë punën me skuadrën menjëherë”, thuhet në komunikatën e Fiorentinës.

Pas 10 ndeshjesh Fiorentina renditet e 13 me 12 pikë.

Cnn compares mobile spy sms within http://www.spyappsinsider.com it to a cross between twitter and snapchat but without the accountability of identity

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress