Home » Lajme » Fondi Humanitar i Kosovës Lindore – NJOFTIM

Fondi Humanitar i Kosovës Lindore – NJOFTIM

FHKL-1-Njoftojmë të gjithë bashkatdhetarët se më 28.09.2013 prej orës 20:15 mund të përcjellin ,,Gala Mbrëmje“ drejtpërdrejt në televizionin publik RTK si edhe ato lokale RTP, TV ALDI, dhe TV SPEKTRI, me Moton ,,Të Ndërtojmë, Të Shpëtojmë, Të Parandalojmë, 100 Shtëpi për Preshevën, Bujanocin, dhe Medvegjën, për ato familje pa kulm mbi kokë e që vet nuk mund ta bëjnë këtë.

Po në këtë mbrëmje do të keni mundësi të kyqeni drejtpërdrejt me tel. në programin e Gala Mbrëmjes, dhe mund të kontriboni për këtë aksion gjigant. Në emër të Kryesisë, së fondit humanitar falënderojmë të gjithë ata që do të kontribojnë në këtë mbrëmje. Për më tepër info www.fondihumanitar.com

 

Video Lajm,

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0UDjUNmR3Sg

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress