Home » Kulturë, Lajme » Ftesë – Toena ju fton të merrni pjesë në ekspozitën e projektit “Rrugëtim drejt identitetit”

Ftesë – Toena ju fton të merrni pjesë në ekspozitën e projektit “Rrugëtim drejt identitetit”

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena,

Ju ftojmë të merrni pjesë në eskpozitën e ilustratorëve të 7 librave 
të realizuar në kuadër të projektit “Rrugëtim drejt identitetit”
me krijimet konkurruese dhe fituese të studentëve të Universitetit të Arteve

të mërkurën/ dt. 28 prill 2021 / ora 11:00 / në Kalanë e Tiranës.
 
Ky aktivitet zhvillohet në kuadër të “Ditëve të Librit” 
organizuar nga Botimet Toena,
me mbështetjen e Programit Europa Krijuese të Komisionit Europian.
Ekspozita do të qëndrojë e hapur deri më datë 7 maj. 

Ju mirëpresim!

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch