Home » Kulturë, Lajme » Ftesë – Toena prezanton romanin “Gërsheti” të autores Laetitia Colombani

Ftesë – Toena prezanton romanin “Gërsheti” të autores Laetitia Colombani

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena,

Ju ftojmë të merrni pjesë në prezantimin
e romanit “Gërsheti” të autores Laetitia Colombani

të enjten / dt. 22 prill 2021 / ora 11:00 / në Kalanë e Tiranës.

E pranishme përkthyesja e romanit Blerta Hyska.

Ky aktivitet zhvillohet në kuadër të “Ditëve të Librit” 
organizuar nga Botimet Toena,
me mbështetjen e Programit Europa Krijuese të Komisionit Europian.

Ju mirëpresim!

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch