Home » Lajme » SHTKK – G Ë Z U A R 28 NËNTORI- FESTA E FLAMURIT

SHTKK – G Ë Z U A R 28 NËNTORI- FESTA E FLAMURIT

SHOQATA PËR TRASHËGIMI DHE KRIJIMTARI KULTURORE E LUGINËS SË PRESHEVËS NË PRESHEVË URON 28 NËNTORIN-DITËN E FLAMURIT TË GJITHË SHQIPTARËVE TË LUGINËS SË PRESHEVËS, TË TROJEVE SHQIPTARE SI DHE NË DIASPORË, DUKE I DASHUR SHËNDET, PUNË TË MBARË, BASHKIM KOMBËTAR, PROSPERITET DHE SUKSESE.

 

G Ë Z U A R  28 NËNTORI- FESTA E FLAMURIT

 

 

PRESHEVË, MË 27 NËNTOR 2013                      Xhemaledin Salihu, kryetar   


Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch